Şahin'in sözleşmesi feshedildi

Gaziantepspor, Fenerbahçe maçı hazırlıklarını Celal Doğan Tesisleri'nde yaptığı antrenmanla sürdürdü.
Teknik Direktör Jose Couceiro'nun yurt dışında olması sebebiyle takım, yardımcı antrenörler Jesus Quinito, Antonio Miguel, Samuel Pedroso, İsmet Ölmez ve kaleci antrenörü Jorge Silva yönetiminde çalıştı. Antrenman ısınma koşusu ve açma - germe egzersizleriyle başladı. Antrenmanın ana bölümünde çift kale maç, istasyon ve şut çalışmaları yapıldı. Antrenmana izinli olan Jorginho ve milli takımlarda bulunan Murat Ceylan ve Cenk katılmadı.

Hafif sakatlığı bulunan Zurita takımdan ayrı fizyoterapist eşliğinde düz koşu yaptı. Antrenman yenileme çalışmasıyla tamamlandı. Kırmızı-siyahlı futbolcu Ivan De Souza, lige iyi bir başlangıç yapamadıklarını belirtti. Lige iyi başlangıç yapamamalarının kendilerini olumsuz etkilediğini kaydeden Ivan, "Trabzonspor maçı, bu durumu düzeltebileceğimiz bir maçtı. Takım olarak çok iyi mücadele ettik, herkes birbirine yardım etti. Bir beraberlik çıkarmayı başardık. Ama biz bundan sonra daha iyi olmaya çalışıyoruz. Yönetimimiz, taraftarlarımız herkes bize inanırsa, bizde arkadaşlar olarak birbirimize inanırsak çok iyi yerlere geleceğimize inanıyorum. Bize destek verilsin, her şey çok iyi olacak" dedi.

Trabkonspor maçı ile bir başlangıç yaptıklarını ifade eden Ivan, şunları söyledi: "Ben daha istediğim seviyede değilim. Tabi ki taraftarların benden beklentilerini biliyorum. Ona göre tek yapabileceğim şey çalışmak. Her geçen gün daha çok çalışıp o eski performansıma kavuşmak istiyorum. Verilen ara umarım bana iyi gelir diye düşünüyorum. Trabzonspor maçı bize moral verdi diyebilirim, mutlu bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çok çalışmamız gerekiyor. Fenerbahçe'nin neler yaptığını herkes çok net görüyor zaten. Ekip olarak bu haftayı iyi geçirirsek, gelecek hafta oynayacağımız
Fenerbahçe maçında sahadan galibiyetle ayrılacağımızı düşünüyorum."

KALECİ MURAT ŞAHİN'İN SÖZLEŞMESİ FESHEDİLDİ

Bu arada, Gaziantepspor Kulübü'nden yapılan yazılı açıklamada, "Gaziantep Spor Kulübü ile oyuncumuz Murat Şahin arasındaki sözleşme karşılıklı mutabakata varılarak feshedilmiştir. Kendisine, kulübümüze yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür eder, futbol yaşantısında başarılar dileriz" ifadelerine yer verildi.

BİZE ULAŞIN