Yönetim el koydu sıkıyönetim geliyor

G.Saray yönetimi, Florya'da ipleri sıkma kararı aldı. Gece-gündüz gezen futbolcular uyarılacak. Maç öncesi kampların geri dönmesi gündemde

Süper Lig'de iki haftada 5 puan kayıp yaşayan G.Saray'da disiplin kemeri sıkılmaya başlanıyor. Teknik direktör Frank Rijkaard'ın sağladığı rahat ortamın futbolcular tarafından istismar edildiğini tespit eden sarı-kırmızılı yönetim bundan sonra futbolcuların attığı her adımdan haberi olacak. Futbol Şubesi Sorumlularının maç günlerinden iki gün öncesine kadar geceleri dışarıda görülen futbolcuları ağır bir şekilde cezalandıracağı ve disiplinsiz davranan, antrenmanlara konsantre olmayanların kadro dışı bırakılacağı öğrenildi. Yönetimin, Rijkaard ile de bir görüşme yapacağı ve "Türk futbolcusunun maç öncesi kamp yapmama uygulamasına hazır olmadığı" fikrinin Rijkaard tarafından değerlendirmeye alınmasını talep edeceği ifade edildi.

TAM GÜN MESAİSİ
Florya'da beraber az vakit geçiren futbolcuların takım ruhunu kaybettiklerine inanan yöneticilerin, Rijkaard'dan gerekirse tam gün mesai uygulamasını isteyeceği ve haftanın 3-4 günü uzun saatler boyunca İstinye Park'ta vakit geçiren futbolcuların sert bir dille uyarılacağı da belirtildi.
BİZE ULAŞIN