Günün içinden

Futsal Milli Takımı geliyor
TÜRKİYE Özel Sporcular Spor Federasyonu ve Bahçelievler Belediye Başkanlığı'nın işbirliğiyle düzenlenen Türkiye Futsal Şampiyonasına 11 takım katıldı. Şampiyonada Galatasaraylı Emre Aşık, Mustafa Sarp, Gökhan Zan ve hakem Cem Papila gibi ünlü isimler de yer aldı. Futsal Şampiyonası'nın Türkiye elemeleri sonrası oluşturulan Milli Takım, 2010'da Portekiz'de 21-27 Şubat'ta yapılacak Avrupa Şampiyonasına katılacak.

Sharapova elendi

PEKİN'DE devam eden Çin Açık Tenis Turnuvası'nda tek bayanlarda 3. turda Maria Sharapova, Çinli raket S.Peng'e 6-2 ve 6-4'lük setlerle 2-0 yenilip elendi. Venus Williams'ı eleyen Rus Pavlyuchenkova, Polonyalı Wozniak'ı 6-4'lük setlerle safdışı bırakırken, 4 numaralı seribaşı Dementieva, Na Li'yi 2-0, Svetlana Kuznetsova da Alara Bonderenko'yu 2-1'lik sonuçlarla elediler.

Fener'in kızları üzdü

FENERİUM'UN düzenlediği Uluslararası Fenerium Bayanlar Basketbol Turnuvası'nin ikinci gününde Fenerbahçe, İsrail'in Ramat Hasharon takımına 75-51 yenildi. Günün diğer maçında ise Rusya'nın Spartak Moskova Region takımı, Slovakya'nın Kösice takımı karşısında 89-59 galip geldi. Turnuva bugün Ramat Hasharon-Kösice ve Fenerbahçe- Spartak Moskova Region maçlarıyla sona erecek.

Bosisio'ya iki yıl ceza

KANINDA doping tespit edilen İtalyan bisikletçi Gabriele Bosisio'yu, 2 yıl men cezası bekliyor. Uluslararası Bisiklet Birliği, 2 Ekim'de müsabaka dışı teste tabi tutulan Bosisio'dan alınan kan örneğinde, yasaklı 'EPO' maddesine rastlandığını açıkladı. B numunesinin sonucu beklenen ve 2 yıl men cezasıyla karşı karşıya kalan Bosisio ise, 'masum' olduğunu iddia etti.

Geçmiş olsun Hadi abi
ÇAPA Hastanesi Cerrahi bölümünde bir süredir kangren tedavisi gören Hadi Türkmen'e dün 16'ncı operasyon da yapıldı. Kangreni durdurulan Hadi Türkmen'e SABAH ailesi olarak acil şifalar diliyoruz.

BİZE ULAŞIN