Haftanın programı

Milli maçlar nedeniyle Turkcell Süper Lig'e ara verilirken, Bank Asya 1. Lig'de 8. hafta maçları yapılacak.

Futbolda Turkcell Süper Lig'e milli maçlar nedeniyle ara verilirken, Bank Asya 1. Lig'de 8. hafta, TFF 2. Lig grupları ile TFF 3. Lig 1, 2, 3 ve 4. gruplarda 9. hafta, TFF 3. Lig 5. Grup'ta ise 7. hafta karşılaşmaları yapılacak.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın programı şöyle:

BANK ASYA 1. LİG
Yarın:
19.00 Karşıyaka-Konyaspor (İzmir Alsancak - Seyircisiz)
11 Ekim Pazar:
15.00 Hacettepe-Altay (Cebeci İnönü)
15.00 Mersin İdmanyurdu-Dardanelspor (Tevfik Sırrı Gür)
15.00 Kardemir Karabükspor-Kartalspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
15.00 Orduspor-Bucaspor (Ordu 19 Eylül)
15.00 Adanaspor-Samsunspor (Adana 5 Ocak)
15.00 Boluspor-Giresunspor (Bolu Atatürk)
15.00 Kocaelispor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (İzmit İsmetpaşa)
12 Ekim Pazartesi:
20.00 Çaykur Rizespor-Kayseri Erciyesspor (Yeni Rize)
TFF 2. LİG
1. Grup
-------
11 Ekim Pazar:
15.00 Bozüyükspor-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Bozüyük İlçe)
15.00 Beykoz 1908-Yalovaspor (Beykoz)
15.00 Pendikspor-Gebzespor (Pendik)
15.00 Sakaryaspor-Zeytinburnuspor (Sakarya Atatürk)
15.00 Türk Telekomspor-Güngören Belediyespor (Türk Telekom)
2. Grup
-------
11 Ekim Pazar:
15.00 Denizli Belediyespor-Alanyaspor (Doğan Seyfi Atlı)
15.00 Eyüpspor-Turgutluspor (Eyüp)
15.00 Sarıyer-Fethiyespor (Yusuf Ziya Öniş)
15.00 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor-Tepecikspor (Akhisar Belediye)
15.00 Konya Şekerspor-İstanbulspor (Recep Konuk Spor Tesisleri)
3. Grup
-------
11 Ekim Pazar:
15.00 Tokatspor-Ofspor (Tokat Gaziosmanpaşa)
15.00 Etimesgut Şekerspor-Akçaabat Sebatspor (Ankara OSTİM)
15.00 Çankırı Belediyespor-Erzurumspor (Çankırı Atatürk)
15.00 Çorumspor-Karsspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)
15.00 Trabzon Karadenizspor-BUGSAŞ Spor (Sahil 2)
15.00 Pursaklarspor-Kırşehirspor (Bağlum Belediye)
4. Grup
-------
11 Ekim Pazar:
15.00 Elazığspor-Adıyamanspor (Elazığ Atatürk)
15.00 Mardinspor-Belediye Vanspor (Mardin 21 Kasım)
15.00 Kahramanmaraşspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor (Hanefi Mahçiçek)
15.00 Tarsus İdmanyurdu-Adana Demirspor (Tarsus Burhanettin Kocamaz)
15.00 İskenderun Demir Çelikspor-Şanlıurfaspor (İskenderun 5 Temmuz)

TFF 3. LİG
1. Grup
-------
11 Ekim Pazar:
15.00 Çerkezköy Belediyespor-Bursa Nilüferspor (General Basri Saran)
15.00 Gaziosmanşapaspor-Balıkesirspor (Gaziosmanpaşa)
15.00 Bayrampaşaspor-İnegölspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)
15.00 Lüleburgazspor-Alibeyköyspor (Lüleburgaz 8 Kasım)
15.00 Bandırmaspor-Küçükköyspor (Bandırma 17 Eylül)
2. Grup
-------
11 Ekim Pazar:
15.00 Torbalıspor-Keçiören (Torbalı 7 Eylül)
15.00 Nazilli Belediyespor-Altınordu (Nazilli İlçe)
15.00 Afyonkarahisarspor-Muğlaspor (Afyon Atatürk)
15.00 İzmirspor-Tekirova Belediyespor (Buca İlçe)
3. Grup
-------
11 Ekim Pazar:
15.00 İstanbul Maltepespor-Kırıkkalespor (Vefa)
15.00 Gölcükspor-Anadolu Üsküdar 1908 (İhsaniye)
15.00 Düzcespor-Ankara Demirspor (Düzce 18 Temmuz)
15.00 Darıca Gençlerbirliği-Kartal Belediyespor (Darıca İlçe)
15.00 Beylerbeyi-Orhangazispor (Beylerbeyi 75. Yıl)
4. Grup
-------
11 Ekim Pazar:
15.00 Bafra Belediyespor-Yalıspor (Bafra İlçe)
15.00 Ünyespor-Arsinspor (Ünye İlçe)
15.00 Bulancakspor-Kastamonuspor (Bulancak İlçe)
15.00 Yimpaş Yozgatspor-Pazarspor (Yozgat Bozok)
15.00 Araklıspor-Gümüşhanespor (Of İlçe)
5. Grup
-------
Yarın:
15.00 Kırıkhanspor-Batman Belediyespor (İskenderun 5 Temmuz)
11 Ekim Pazar:
15.00 Diyarbakır Kayapınar Belediyespor-Hatayspor (Seyrantepe 1 Numaralı Saha)
15.00 Batman Petrolspor-Malatya Belediyespor (Batman 16 Mayıs)
15.00 Belediye Bingölspor-Siirtspor (Bingöl Şehir)

BİZE ULAŞIN