Kewell gitmek istiyor!

G.Saray'ın Avustralyalı yıldızı Kewell, İngiltere'ye dönmeye hazırlanıyor.

G.Saray'ın Avustralyalı yıldızı Kewell, İngiltere'ye dönmeye hazırlanıyor. Stoke City ve Fulham'ın yakından ilgilendiği Kewell'ın, devre arasında G.Saray'dan ayrılmayı planladığı belirtildi. Fotomaç'ın haberine göre, bu sezon sözleşmesi bitecek olan yıldız futbolcu, G.Saray'ın mukavele yenileme önerisine de yanıt vermiyor.

Kewell yol ayrımında
Fulham ve Stoke City'nin ilgilendiği oyuncunun devre arasında takımdan ayrılabileceği bildirildi.

Araları hiç iyi değil
Yönetimin sözleşme yenileme teklifine henüz yanıt vermeyen Harry Kewell'ın, Galatasaray'dan ayrılmayı planladığı iddia edildi. Teknik direktör Rijkaard ile arası pek de iyi olmayan ve son haftalarda yedek kalmanın moral bozukluğunu yaşayan Avustralyalı yıldızın, menajerinin İngiltere'nin Fulham ve Stoke City takımları ile görüşmelere başladığı öğrenildi.

Sözleşmesi sona eriyor
Kewell'ın eşi Sheere'nin de İngiltere'ye dönmeleri için baskı yaptığı ifade edilirken, sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan oyuncunun devre arasında takımdan ayrılabileceği bildirildi. Liverpool'dan Galatasaray'a transfer olan Kewell, ilk sezonunda 36 maçta görev yaparken 12 gol ve 5 asist ile oynadı. Bu sezon ise 11 maçta, 4 gol atıp, 3 asist yaptı.

BİZE ULAŞIN