Tecrübeli isimler Terim'i rahatlattı

Tuncay, Rüştü, Ayhan gibi tecrübeli isimler, iddia olmasa da Belçika maçını kazanmak istediklerini söyleyince, Fatih Terim rahat nefes aldı

Belçika maçı öncesi Fatih Terim'in tek endişesi vardı... O da bizden önce oynanacak Bosna Hersek-Estonya karşılaşmasından iyi bir sonuç çıkması durumunda, takımın Belçika maçına kafa olarak bitik çıkması. Bunu önlemek ve herkesi en iyi şekilde maça motive etmek için Hollanda'daki kampta oyuncularıyla 2'li 3'lü gruplar halinde konuşan Terim'in aldığı yanıtlar sonrası içi rahatladı. Tuncay, Rüştü, Ayhan gibi tecrübelilerin hepsi, arkadaşlarını en iyi şekilde Belçika sınavına konsantre edip Bosna maçını arka planda bırakmaya gayret gösteriyorlar.

DİKKAT, SAHADA TÜRK VAR!
Öte yandan Tegelen kasabasında dün son idmanını yapan Milli Takım'ın çalışmasında sahaya bir Türk girdi. Basına ve taraftara kapalı antrenmanda telleri aşan biri sahaya dalınca kendisine güvenlik güçleri müdahale etti. TFF yöneticileri de bu kişiye tepki gösterdi. İdmana alınmayıp tesislerin dışında bekleyen gurbetçiler ile güvenlik arasında da zaman zaman gerginlik yaşandı.


BİZE ULAŞIN