Tosun Fenerli olsun

Küme düşürülen Ankarasporlu futbolculara tanınan transfer hakkı Fenerbahçe'yi harekete geçirdi. Fotomaç'ın haberine göre sportif direktör Aykut Kocaman'ın, eski öğrencisi Murat Tosun'un transfer edilmesi yönünde görüş bildirdiği öğrenildi. 25 yaşındaki golcü futbolcu için görüşmelere başlandığı belirtildi.

Tosun önerisi
Kocaman, eski öğrencisi için olumlu rapor verdi 25 yaşındaki golcü, her an Fener'e imza atabilir.

Ankaraspor'un küme düşürülmesi ve oyuncularına verilen transfer hakkı F.Bahçe'yi de harekete geçirdi. Sportif menajer Aykut Kocaman, eski öğrencisi Murat Tosun'u yöntime önerdi. 25 yaşındaki Murat bu sezon oynadığı 3 maçta 1 gol atarken, hırslı ve mücadeleci yapısıyla da dikkat çekiyor. Kritik golleriyle tanınan, Ankaraspor'a Karşıyaka'dan transfer edilen Murat, F.Bahçe'ye seve seve geleceğini söyledi.

Gidenler geliyor
Geçen sezon 25 maçta forma giyen, 19'unda ilk 11'de sahaya çıkan Murat için görüşmeler başladı. F.Bahçe yönetimi gerekirse sezon sonuna kadar bu oyuncuyu kiralama yoluna gidecek. Bu arada F.Bahçe'nin Özer Hurmacı'ya karşılık Ankaraspor'a verdiği Özgür Çek ile İlhan Parlak'ın da geri döneceği belirtiliyor. Yönetimin bu oyunculara genç oluşları ve "takımsız kalmasınlar" düşüncesiyle kapıları açabileceği belirtiliyor.

BİZE ULAŞIN