Aksu'ya 'bekle' dedim

Süleyman Seba, Beşiktaş başkanlığı için adaylığını 5 Ekim'de açıklamayı planlayan Murat Aksu'dan beklemesini kendisinin istediğini ve 15 Ekim'e kadar da bekleyeceğini doğruladı. Yapılacak seçimde aday sayısının fazla olmasının Beşiktaş için sevindirici bir durum olacağını belirten Seba, Hikmet Çetin'in adaylığı konusunda ise şunları söyledi: "Murat (Aksu) bana geldi, adaylık düşüncesini ifade etti. Ben de aday çıkmasından duyduğum memnuniyetimi dile getirdim. Ancak son konuşmalarımızda kendisinden Hikmet Çetin'in adaylık konusundaki kararını beklemesini istedim.

"ÇETİN'İ DESTEKLERİM"
Rahmi Koç da Murat Aksu'ya böyle bir telkinde bulunmuş. Murat'ın adaylık sürecini bekletmesi gayet normal. Hikmet Bey'in kararı burada çok önemli. Hikmet'le de konuştum. Adaylık konusunda kendisine düşüncelerimi ilettim. O da bir durum değerlendirmesi yaptıktan sonra kararını verecektir. İstanbul'a gelmiş ama kendisiyle yüz yüze görüşme fırsatı bulamadım. Rahmi Bey'in de Amerika'da olduğunu öğrendim. Bugün veya yarın görüşür müyüz bilemiyorum. Yarın (bugün) öğleden sonra gözlerimden tedavi olmak için Ankara'ya gidiyorum. 2010'da yapılacak kongre çok önemli. Kim aday olursa olsun, her üyenin mutlaka oy kullanması ve Beşiktaş'a sahip çıkması gerekiyor. Oyunu kime verdiğinin önemi yok. Günün şartlarına göre, eğer bir rahatsızlığım olmazsa ben de oyumu kullanacağım."

ANKARA PAZARLARI!

Seba, Erdoğan Demirören'in daha önceden kulübe verdiği 40 milyon lira için de, "Benim değil, rahmetli Mehmet Üstünkaya döneminde o para verilmişti. O parayla ilgili, yanılmıyorsam, 'Ankara pazarları' ve 'Güneşgaz' reklamları formada kullanılmıştı."

BİZE ULAŞIN