Gurbetçi krizi

Statta meşale yakan, mağlubiyetin ardından koltukları kırıp sahaya atan gurbetçiler, maçtan bir gece önce de Tuncay'a milli takım kampında küfür etti. Otelde çıkan kavga zor yatıştırıldı

Altı gündür süren kamp nedeniyle bir hayli stresli olan milli takım, Belçika maçına 24 saat kala kaldığı otelde tatsız bir olaya karıştı. Akşam antrenmanı sonrasında otele dönen ve akşam yemeğini yiyen futbolculardan Tuncay Şanlı hava almak ve yürüyüş yapmak için otelin önüne çıktı. Bu sırada milli takımı yakında görmek isteyen gurbetçiler Tuncay'dan imza isteyince, milli oyuncu "Yorgunum, çok üstüme gelmeyin" dedi.

RÜŞTÜ REÇBER YATIŞTIRDI
Aşırı kalabalıktan bunalan ve otele dönmek isteyen Tuncay Şanlı'ya bir taraftarın küfredince olaylar büyüdü. Tuncay'ın otelin içine soktuğu taraftarı hırpaladığı öğrenilirken, otel çevresinde güvenlik görevlilerin olmaması büyük ihmal olarak kabul edildi. Lobide bulunan Rüştü'nün ayırmaya çalıştığı olaylar, odalarından fırlayarak giriş katına inen diğer futbolcuların katılımıyla yeniden alevlendi. Özel güvenlik görevlilerin çabasıyla sona eren üzücü olay sonrası futbolcuların odalarına bir hayli gergin döndükleri öğrenildi.

BÜYÜK CEZA GELİYOR!
Belçika'nın ilk golünden sonra çok sayıda meşale yakan gurbetçiler. maçın ardından koltukları kırarak sahaya attılar. 1985"te Heysel faciasına sahne olan statta yaşananların milli takıma faturası ağır olacak.

BİZE ULAŞIN