Yedekler karması!

Dün gece sahaya çıkan 11'imizden 6 futbolcu kulüplerinde banko forma giyerken, oyuna sonradan girenlerle birlikte 8 oyuncu 'bir var bir yoklar'

Güney Afrika'ya gitme hayallerine son noktayı koyan A Milli Takım'ı istikrarsızlık yaktı. Dün gece Belçika karşısında ilk onbirde forma giyen futbolcuların 6'sı kulüp takımlarının ideal onbirinde yer alırken, 3 futbolcuya teknik adamları düzensiz olarak forma şansı tanıdı. İki futbolcu ise sezon başından beri kulübede esir kaldı. İşte millilerin kulüp performansı:

İDEAL 11'DEKİLER: Volkan, Gökhan, Hakan Balta, Servet, Nuri ve ilk kez milli olan Ceyhun kulüplerinde ilk onbirde forma giyiyor.

"BİR VAR BİR YOK"LAR: Beşiktaş'ta Denizli'nin bankosu olmayı başaramayan Nihat, G.Saray'da bir aylık sakatlığından ardından hazır olmayan Ayhan ve Bayern Münih'de ilk 5 maçta forma giydikten sonra 3 haftadır yedek bekleyen Hamit dün gece ilk onbirdeydi.

KULÜBENİN VAZGEÇİLMEZLERİ: Fenerbahçe'de Daum'un şans vermediği Önder, ikinci yarıda oyuna giren Semih ve yeni kulübü Stoke City'de sezon başından beri sadece bir maçta ilk 11'de şans bulan Tuncay Şanlı dün gece Fatih Terim'in sahaya sürdüğü isimler arasındaydı.
BİZE ULAŞIN