Rijkaard kalacak

Kuşadası Galatasaraylılar Derneği'nin balosuna katılan Adnan Polat, "Rijkaard sezon başında Milan'a gidebilirdi. Kendisiyle konuştuk. Galatasaray'da çok mutlu ve iki yıl bizimle" dedi

Pazartesi 12.10.2009
Güncelleme: Pazartesi 12.10.2009
ABONE OL
Galatasaray Başkanı Adnan Polat, dün Kuşadası'nda sarı-kırmızılı taraftarlarla bir araya geldi. Galatasaraylılar Derneği'nin düzenlediği baloya yöneticiler Haldun Üstünel, Murat Yalçındağ ile birlikte katılan Polat, taraftarlara birbirinden önemli açıklamalar yaptı. Fenerbahçe ile aralarında 5 puan fark olduğunu dile getiren sarı-kırmızılı başkan, "Artık farkın açılmasına tahammülümüz yok. Trabzon ve Fenerbahçe maçlarında puan kaybedersek, şampiyonluk yarışında çok ciddi bir yara alırız" dedi. Frank Rijkaard'ın Leonardo'nun yerine Milan'a gideceği şeklinde bazı gazetelerde çıkan haberleri de yalanlayan Polat, "Milan Rijkaard'ı alacak olsaydı, sezon başında bunu yapardı. Biz hocamızla konuştuk. Kendisi Galatasaray'da olduğu için çok mutlu. İki yıllık sözleşmesini burada tamamlayacak" ifadesini kullandı.

ELANO KURTARICI OLACAK
Son olarak henüz bekleneni veremeyen yeni transfer Elano Blumer'e sahip çıkan başkan Polat, "Elano'dan beklentiler çok yüksek. Kulübümüze adaptasyon süreci biraz uzayacak ama Elano sonunda Galatasaray'ın kurtarıcısı olacak" iddiasında bulundu.

ASLANTEPE MÜJDESİ
Galatasaray Başkanı Adnan Polat, Kuşadası'nda Aslantepe Stadı'nın kısa sürede biteceğini müjdeledi ve GS TV'nin internet üzerinden çok ucuz maliyetle izlenebileceği söyledi. Polat, bol bol imza dağıttığı baloda büyük ilgi gördü ve Kuşadası'nın dans birincisi Esra Arın ile de dans etti.