Aynısı onun başına da geldi

Beşiktaş Başkanı Demirören, kendisi hakkında "Kulübü iyi yönetemiyor. Etrafındaki parazitleri temizlemedi" diyen Süleyman Seba'ya isim vermeden göndermede bulundu

Kartalcell'in tanıtımı için dün Swiss Otel'de bir basın toplantısı düzenleyen Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, tanıtımı gölgede bırakan çarpıcı açıklamalarda bulundu. Kulübün Onursal Başkanı Süleyman Seba'nın SABAH'a verdiği gündem yaratan röportajda kendisi hakkında söylediği, "Yıldırım Demirören, kulübü iyi yönetemiyor. Ona daha önce 'Etrafındaki parazitleri temizle' demiştim ancak beni dinlemediğini görüyorum. İyi bir yönetim kuracağına kesinlikle inanmıyorum" şeklindeki sözlere kızan başkan Demirören, isim vermeden eleştirilerde bulundu.

TRİBÜNLER TEMİZLENECEK
"Son zamanlarda Beşiktaş'ın yanlış ve iyi yönetilmediğine dair bazı ifadeler var. Bunlar tamamen yanlış ve yanlı ifadelerdir" diyen Yıldırım Demirören, "Değerli Beşiktaş büyüklerinin aynı taraftar olaylarının zamanında kendi başına da geldiğini unutmamasını tavsiye ediyorum. Ben bir karar aldım, bu tribünler temizlenecek. Yaşananlarda herkesin hatası vardır. Ve bu tribünleri hep beraber temizleyeceğiz. Camiayı buna davet ediyorum" şeklinde konuştu. Bu arada Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor'un ardından mobil iletişim dünyasına adım atan Beşiktaş, Avea'nın işbirliğiyle hayata geçirdiği Kartalcell'i dün tanıttı. Başkan Demirören, Türk Telekom Genel Müdürü Dr. Paul Doany, Avea Genel Müdürü Erkan Akdemir'in yanı sıra teknik direktör Mustafa Denizli ile futbolcuların da katıldığı tanıtımda, orta vadede 200 bin abone sayısına ulaşılmasının hedeflendiği açıklandı.

BİZE ULAŞIN