Gemiyi terk etmem

G.Saray'a mağlup olmaları halinde görevinden ayrılmayacağını belirten Trabzonspor'un teknik direktörü Hugo Broos, zirve yarışı için "Şampiyonluk uzak ihtimal" diye konuştu

Trabzonspor Teknik Direktörü Hugo Broos, bordo-mavili takımın zirve yarışı için ''Şampiyonluk uzak ihtimal gibi görünüyor. Çünkü zirve ile ara açıldı" yorumunu yaparken, Pazar günü oynayacakları G.Saray karşılaşması için ise "G.Saray maçının kaybedilmesi halinde de önümüzdeki hafta bir şeyler yapmak için bu takımın başında olacağım. Çünkü sezon sonuna kadar sözleşmem var ve bunu devam ettirmekten yanayım. Gemiyi asla terk edecek değilim ve görevimin başındayım'' diye konuştu. İşte Belçikalı adamın basın toplantısından satır başları:

G.SARAY'I ÖNCE DURDURMALIYIZ
"İç sahada oyuncular sinirli ve gergin haldeler. Kendi seyircileri önünde oynayacaklarını biliyorlar ve bu onları korkuya sevk ediyor. Taraftar para veriyor ve iyi skor görmek istiyor. Oyuncular bu korkunun üstesinden gelmeli. Ben Trabzon'da tur atıp "Oyuncular yatakta mı? değil mi? diye kontrol edecek bir teknik adam değilim. Bizim önceliğimiz G.Saray'ın hücum gücünü tıkamak ve sonuca gitmek. Nonda ve Elano'yu da unuttum. Benim meslektaşım belki Keita'yı değil de Nonda'yı oynatacak. Trabzonspor'da ise teknik heyetle uzun zaman konuşuyoruz. Bu görevi üstlenecek oyuncular var. Görev vereceğimiz oyuncular, doğru zamanda doğru işler yaparsa çözüm yollarını siz de göreceksiniz."


BİZE ULAŞIN