İlle de stoper

Teknik Direktör Frank Rijkaard'ın stoper ısrarı üzerine harekete geçen Galatasaraylı kurmaylar, Bayern Münih'in Belçikalı stoperi Daniel van Buyten'i gözlerine kestirdi

Ara transferde takıma en az iki oyuncunun transfer edilmesini isteyen Galatasaray Teknik Direktörü Frank Rijkaard'ın, özellikle kaliteli bir stoper konusunda ısrarcı olduğu öğrenildi. Son maçlarda sakatlıklar nedeniyle bu mevkide büyük sıkıntı yaşayan Hollandalı çalıştırıcının, "Önceliğimiz stoper olmalı. Bayern Münih'te oynayan Van Buyten istediğim özelliklere sahip bir oyuncu. Transfer edebilirsek iyi olur" şeklindeki mesajı sonrası sarı-kırmızılı yöneticilerin harekete geçtiği öğrenildi.

METZELDER DE GÜNDEMDE
Futbol şube sorumlusu Haldun Üstünel'in, Bayern Münih cephesinde nabız yokladığı ve 2010 yılında sözleşmesi bitecek olan Alman futbolcu ile menajerler aracılığıyla ön bir görüşme yapacağı bildirildi. Bu arada Real Madrid'de forma şansı bulamayan ve sezon sonunda gönderilecek olan Christoph Metzelder'in adının da gündemde olduğu, van Buyten'den olumsuz yanıt alınması durumunda Alman stopere teklif götürüleceği gelen haberler arasında.
BİZE ULAŞIN