"Kıskananlar çatlasın"

Galatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, kendileri istemeden teknik heyetten ve futbolcularından kimsenin bir yere gidemeyeceğini belirterek, medyada çıkan haberlere hitaben, "Kıskananlar çatlasın." dedi.

Galatasaray Kulübü'nün ekim ayı olağan genel kurul toplantısında konuşan Başkan Adnan Polat, Sarı - kırmızılı kulüp hakkında medyada yer alan haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi. Bu tür haberlerin Galatasaray Kulübü'nü yıpratmaya yönelik yapıldığını iddia eden Adnan Polat, "Kasıtlı olarak her konuda üstümüze geliyorlar. Rijkaard'ın iki yıllık sözleşmesi var ve ne kendisi gitmek istiyor ne de biz göndermek istiyoruz. Arda ve Milan Baros da biz istemeden bir yere gidemez." diye konuştu.

Teknik direktörleri Frank Rijkaard ile ilgili bir polamik yarattıldığını dile getiren Polat, "Ne söylersek söyleyelim anlatamadık. Rijkaard'ın iki senelik anlaşması var. O da memnun bizler de memnunuz. Sabahın erken saatlerinden itibaren gece yarılarına kadar ekibiyle beraber çalışıyor. Ne gitmek isteyen var ne de göndermek isteyen var. Arda ve Milan Baros ile ilgili de şuraya gidiyor buraya gidiyor diye söylentiler var. Biz istemeden hiçbir yere gidemezler. Büyük bir birlik için çalışıyoruz. Kıskananlar çatlasın." diyerek sözlerini tamamladı.

BİZE ULAŞIN