'Herkese teşekkürler'

Fatih Terim, "Et tırnaktan ayrılmaz. İnsan evlatlarından ayrılırken, duygusal olabiliyor. Oyuncularımı çok seviyorum ve hepsine teşekkür ediyorum" dedi

Fatih Terim, 2005'te başlayan ikinci milli takım dönemini dün gece Ermenistan galibiyeti ile noktaladı. 93 maçta 43 galibiyet, 26 beraberlik ve 23 yenilgi alan Terim maçtan sonra şöyle konuştu: "Elemelere 2- 0'la başlamıştık, 2-0'la bitirdik. Bugünün anlamı başka bir şeydi tabii ki... Bize çok güzel anlar yaşatan futbolcularımı tebrik ediyorum. Fiorentina'daki kupa finalini saymazsak ben bütün başarılarımı Türk oyuncularla kazandım. Hepsini çok seviyorum ve çok teşekkür ediyorum. Onları hep izleyeceğim ve bundan sonraki başarılarıyla gurur duyacağım. Et tırnaktan ayrılmaz; insan evlatlarından ayrılıyorken duygusal olabiliyor. Evlatlar ömür boyu yüreklerimizdeki yerlerini korurlar. Teknik ekibime de teşekkür ederim. Hepsi sabırla, iyi niyetle, namusuyla, şerefiyle çalıştılar. Bugün bir teşekkürü de Bursa seyircisi hak ediyor. Maçın başından sonuna kadar bizi desteklediler. Zor bir maçtı onlar için de. Hata kaldırmayacak bir maçtı. Ayrıca Platini'ye de teşekkür ediyorum. O da maçtan sonra soyunma odasına kadar geldi. Sayın Mahmut Özgener de geldi. Çok güzel bir vedaydı. Böyle de olmalı zaten. Federasyonumuza da teşekkür ediyorum tabii ki... Esas vedamızı pazartesi günü yapacağız.

'PAZARTESİ GÖRÜŞÜRÜZ'
Tüm sorulara cevap vererek basın toplantısı yapacağız. Pazartesi görüşmek üzere, herkese tekrar teşekkür ediyoruz." Terim ayrıca kendisini arayan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Başkanı Devlet Bahçeli'ye de teşekkür etti.


BİZE ULAŞIN