Kartal'ın kalbinde açıklıyor

Beşiktaş'ta Murat Aksu başkanlığa talip olduğunu bugün resmen açıklayacak. Aksu siyah-beyazlı kulübün kalbi olan Divan Kurulu Salonu'nda adaylığını camiaya duyuracak

  1. Haberler
  2. Spor
Perşembe 15.10.2009 ABONE OL
Beşiktaş Kulübü'nde 2010 yılı Ocak ayında yapılacak Olağan Seçimli Genel Kurul öncesi eski yöneticilerden Murat Aksu, bugün İstanbul'da bir basın toplantısı düzenleyecek ve resmi olarak adaylığını açıklayacak. Murat Aksu, BJK Plaza'daki Divan Kurulu Salonu'nda düzenleyeceği basın toplantısında önemli açıklamalar da yapacak. Hikmet Çetin'in aday olmaması üzerine harekete geçen ve tüm hazırlıklarını tamamlayan Aksu, bugün resmen düğmeye basacak.

YÖNETİMİ İÇİN İKİ İSİM BELLİ
Bir süredir camianın ileri gelenleriyle görüşmeler yapan Aksu, Onursal Başkan Süleyman Seba'nın da desteğini arkasına almıştı. Hikmet Çetin'in de destek verdiği Aksu, yönetimi için de bir süredir çalışmalarını sürdürüyor. Beşiktaş'ın eski yöneticisi Ali Baransel ve İbrahim Altınsay ile yaptığı görüşmelerden olumlu sonuçlar almıştı. Bu iki isim de Aksu'nun listesinde olacak. Aksu, "Beşiktaş için önemli bir seçim olacak. Sonuçta ne olursa olsun kazanan Beşiktaş Kulübü olacaktır" dedi.

BUGÜN NELER OLDU