Görüşmek üzere!

Ermenistan maçının ardından, "Bırakma kararınızda bizler ne kadar etkiliyiz" diyen milli futbolculara Fatih Terim, "Yapacağım toplantıda etkinizin olmadığını göreceksiniz. Birgün yine aynı hedeflere yürüyebiliriz" yanıtını verdi

Milli Takım kariyerine şimdilik nokta koyan Fatih Terim'in maç sonrası yaptığı konuşmada duygusal anlar yaşandı. Ermenistan maçı öncesi fazla söz almayan ve soyunma odasından milli futbolculardan önce çıkan Terim'e 2-0'lık galibiyet sonrası bazı isimler, "Hocam bırakma kararınızda biz ne kadar rol oynuyoruz?" dediler. Bu sözler üzerine tecrübeli teknik adam, "Sizlerle unutulmaz günler yaşadım. Bunu bir gün önceki basın toplantımda da ifade etmiştim. Yine geriye dönsem yine sizlerle beraber olmak isterim. Her birinize hakkımı fazlasıyla helal ediyorum. Sizler de bana helal edin. Pazartesi günü yapacağım basın toplantısında bırakma kararımda sizlerin etkisinin olmadığını göreceksiniz. Şunu da unutmayın ki, bugüne kadar sizin yanınızda nasıl olmaya çalıştıysam, bundan sonra da olmaya çalışacağım. Zaman gelir tekrar bir gün hedefler için koşarız. Bir kez daha hepinize teşekkür ediyorum" ifadesini kullandı.

YARDIMCILARI DA OLACAK
Fatih Terim sonra tek tek oyuncularının elini sıktı. Pazartesi günü basının huzuruna çıkacak olan Terim'in yanında yardımcıları Metin Tekin, Müfit Erkasap, Eser Özaltındere ve Oğuz Çetin'in de yanında olması bekleniyor.

G.SARAY'DAN TERİM'E JEST
G.Saray, bir mesaj yayınlayarak, Milli Takım teknik direktörlüğünden ayrılacağını açıklayan Terim'e teşekkür etti. Kulübün resmi internet sitesinden yayınlanan açıklamada, Terim'e görevde bulunduğu 4 yıllık dönemde Türk sporuna yaptığı büyük katkılardan dolayı, tüm G.Saraylılar adına bir kez daha teşekkür edilirken, şöyle denildi: "Değerli hocamıza, başarılarla dolu kariyerini önündeki yeni dönemde de sürdürmesini diliyoruz.''

SAĞLAM: GURUR DUYDUM
Fatih Terim'in ayrılmasından sonra Milli Takım için adı geçen Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, takımını yarı yolda bırakmayacağını söyledi. Adının anılmasının gurur verici olduğunu belirten Sağlam, "Milli Takım'a gitmem halinde sözleşmemin tazminatsız fesh edileceği konusunda bir madde var ama o maddenin devamında 'Görevi sezon sonunda bırakır' da yazıyor. Biz takımı yarı yolda bırakacak değiliz" dedi.

BİZE ULAŞIN