İnönü Stadı yeniden yapılacak

Alanlarında üst düzey tecrübeye sahip güçlü bir yönetim kurulu oluşturulacak. Oy kaygısıyla pazarlık yapılmayacak

İdari ve sportif yapılanma hareketi hayata geçecek. Kurumsallaşmış bir yapı hayata geçecek. Dünya kulübü Beşiktaş sloganına uygun süreç başlayacak.

Tüzük Tadil Kongresi'ne gidilecek. Bunun için camia içinde saygın bir kurula ön hazırlık yaptırılacak.

Kongre üyesi profili değişecek. Oyunu ranta çevirmeye çalışanların önü kesilecek. BJK Derneği'ni demokratik bir yapıya kavuşturmak için üyelik geniş kitlelere yayılacak.

Yönetimin ısrarlara rağmen yapmadığı uluslararası bağımsız mali denetim firmalarına kulüp bilançoları denetletilecek ve raporlar paylaşılacak. A.Ş. ve derneğin bilançoları konsolide olarak mali kongrelerde açıklanacak.

Fulya'daki ek katlar ve kiralamayla ilgili kayıpların peşine düşülecek.

Beşiktaş Yatırımlar A.Ş. uzun vadede kar edecek duruma getirilecek.

İnönü Stadı yeniden yapılacak. Hem de kredi kullanmadan, bankalara ve şahıslara borçlanmadan İnönü Stadı'nı yenileyeceğiz. Bunu, görüştüğüm ve zamanı gelince açıklayacağım Beşiktaşlı işadamlarımızın katkısıyla yapacağız.

Stadı komple yıkıp yapmak yerine tribün tribün yıkıp yaparak ve maçları da oynatarak sonuca ulaştıracağız. Bu konuda hazırlıkları yapıyoruz. Stat bittiğinde herkesin hayran olacağı bir cazibe merkezi haline gelecektir.

Rakiplerimiz arazilerine, arazi katarken, Beşiktaş'a bir metrekare dahi yeni arazi kazandıramamış bir yönetimle karşı karşıyayız. Bizim İstanbul'da ve dışında kulübe gayrimenkul kazandırmak için çalışmalarımız başlamıştır.

Beşiktaş markası küresel anlamda değer olacak. Beşiktaş'ın marka değerinin ve pazarlama gelirlerinin kısa sürede kulübe önemli getiriler sağlayacak şekilde artacağını göreceksiniz.

İletişim ağları yapılandırılacak.

Beşiktaş altyapıya, özüne dönecek. Barakalarda sıkıştırılan geleceğimiz hak ettiği ilgiyi görecektir.

Sportif anlamda umut tacirliği yapmadan, orta ve uzun vadede başarıyı istikrarlı hale getirecek sportif yönetim reformunu gerçekleştireceğiz.

Bilgi teknolojileri gibi daha birçok alanda projeleri ayrıntısıyla anlatacağız.

BİZE ULAŞIN