Kasımpaşa'yla çıkışa geçeriz

Denizli, "Kasımpaşa ve Wolfsburg maçları bizim için çok önemli. Özellikle Paşa karşısında iyi bir futbol ve iyi bir çıkış istiyorum" dedi

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, ligin dibindeki Kasımpaşa ile mücadelelerinin kendileri açısından son derece önemli olduğunu kaydetti. Milli aradan önce Denizlispor'u 1-0 yenerek biraz olsun toparlanan siyahbeyazlılarda, Denizli, rakibin son sıralarda olmasına rağmen çok ciddi mücadele örneği sergilediğine dikkat çekerek, "Bundan önceki maçlarda aldıkları skorlar herkes için yanıltıcı olabilir. Sonuçta karşımızda bir Süper Lig takımı olacak ve onlar da yaşadıkları kötü günlerden kurtulmak için bir çıkış arıyor. Bu fırsatı onlara vermemeli ve Denizli maçıyla yakaladığımız olumlu havayı sürdürmeliyiz" dedi.

İKİSİ DE YÜKSELİŞ MAÇI
Kasımpaşa maçındaki moral dopinginin Wolfsburg maçına da etki edeceğini belirten tecrübeli teknik adam, "Kasımpaşa maçı ve ardından oynayacağımız Wolfsburg mücadelesi bizim için çıkış olacak. İki karşılaşmayı da kazanırsak önümüz açılır" diye konuştu.

ANLAYAMAZ KİMSE BU AŞKI!
İdman için dün sabah Nevzat Demir Tesisleri'ne gelen futbolcular, karşılarında "Beşiktaşlı'yız, Beşiktaşlı, anlayamaz kimse bu aşkı" marşını söyleyen BJK Koleji öğrencilerini buldular. Ellerinde kırmızı karanfillerle takıma destek için tesislere gelen minikler, başta Mustafa Denizli olmak üzere birçok isimle fotoğraf çektirdi.

BİZE ULAŞIN