'Beşiktaş kazanacak'

SABAH'a Murat Aksu'nun adaylığını değerlendiren Beşiktaş camiasının önde gelen isimleri, yaşanacak rekabetin Beşiktaş'a güç kazandıracağı görüşünde

  1. Haberler
  2. Spor
Cumartesi 17.10.2009 ABONE OL
SABAH, Beşiktaş camiasının önde gelen isimlerine Murat Aksu'nun adaylığı hakkındaki düşüncelerini sordu. Yorumlarda tek listeyle girilen seçimlerden sonra Yıldırım Demirören'in karşısına bir rakip çıkmasının sevindirici bir durum olduğu belirtilirken, ortak görüş, bu yarışta kazananın Beşiktaş olacağı yönünde. İşte yorumlar:
YALÇIN KARADENİZ: Aksu'nun adaylık açıklamasını Divan Kurulu Başkanı olarak bizzat yerinde izledim. Kendisinin talebi üzerine divan lokalimizi tahsis ettik. İnanıyorum ki bu rekabet Beşiktaş'a büyük katkılar sağlayacaktır.
ŞEREF NASIR: Beşiktaş kazanacak. Aksu'nun adaylığı seçim yarışını kızdıracağı gibi kuracakları listelerde de çıtayı yüksek tutmalarını beraberinde getirecek. Aksu'nun çıkışıyla "Kimse borcun altına girmiyor, korkuyor" tezi de çürümüştür.
FİKRET ORMAN: Kulübün daha iyi yönetilmesi için birden fazla adayın yarışması bir kazançtır. Bu rekabetin Beşiktaş'a hayırlı olmasını diliyorum.
FAHRETTİN CUROĞLU: Her zaman insanları denetleyecek bir muhalefet olmalı. Rekabet, yönetimlerin listelerini daha iyi kurmalarına ve attıkları adımlara dikkat etmelerine neden olur.