Taraftardan tepkiye devam

Beşiktaş Kasımpaşa'yı yenerken, maça yine taraftarlar damgasını vurdu. "Demirören yeter" sesleriyle yönetim istifaya davet edildi

  1. Haberler
  2. Spor
Pazar 18.10.2009 ABONE OL
Beşiktaş sahasında Kasımpaşa'yı 2-1 yenerken, İnönü Stadı iki hafta önceyi aratmadı. Tribünler 1-0 kazanılan Denizlispor maçında olduğu gibi dün de başkan Yıldırım Demirören ve yönetimini protesto etmeye devam ettiler. Ancak siyah- beyazlı taraftarlar, bu kez takımlarına tamamen sahip çıktılar ve hedefteki adam Rüştü Reçber dahil hiçbir oyuncuyu ıslıklamadılar. Oyun içinde de Beşiktaş lehine coşkulu tezahüratlarına devam eden tribünler, atılan gollerden sonra ise adeta patladılar. Nihat Kahveci gol perdesini açtığında stat "Yeter Yıldırım Demirören yeter" sesleriyle inledi. Bobo farkı ikiye çıkardığında ise tribünler hep bir ağızdan "Başkan olsana başkan olsana Gaziantep'e başkan olsana" diyerek 15 milyon Euro'ya mal olan Tabata ve İsmail Köybaşı transferlerine dokundurdular. Yurt dışında olduğu için dün İnönü Stadı'na gelmeyen Yıldırım Demirören'e tepkiler bununla da sınırlı kalmadı. Siyah-beyazlılar, hafta içindeki açıklamalarından dolayı da başkanlarına da "Temizlesene, temizlesene tribünleri temizlesene" tezahüratıyla tepki gösterdiler.

SIRTLARINI DÖNDÜLER
İkinci yarıda sahaya sırtını dönen taraftarların iki hafta önce Denizlispor maçında yaşanan olayların sorumlusu olarak gördükleri Karagümrüklüler grubunu protesto etmeleri de dikkat çekti.

BUGÜN NELER OLDU