Tekke Ocak'ta

Trabzonspor taraftarının transferini dört gözle beklediği Fatih Tekke için müjdeli haber, eski golcüleri ile ara transferde masaya oturacaklarını söyleyen Başkan Şener'den geldi

Trabzonspor'un uzun süredir transfer gündeminde bulunan Fatih Tekke için Başkan Sadri Şener "Ocak'ta görüşeceğiz" diyerek imzanın yakın olduğu sinyalini verdi. Kulübün resmi ürünlerinin satıldığı bir TS Club mağazasının açılışına katılan Başkan Sadri Şener, ek gelirleri arttırmanın önemine değinerek, "İstediğimiz kadar altı şampiyonluktan, taraftarların çokluğundan bahsedelim, sonuç alamayız. Ek gelirlerimiz arttırmak adına çalışmalıyız. Bundan sonra, inşallah yılda 2-3 futbolcu alacak ciroya ulaşırız" dedi.

"SERİYE İHTİYACIMIZ VAR"
Turkcell Süper Lig'de bu akşam Galatasaray'la oynayacakları maçla ilgi olarak "Bu tür maçların sonuçları belli olmaz. Ama biz 3 puan almak için geliyoruz. Maçın sonucunu tahmin etmek kolay değildir" diyen Şener, "Galatasaray'a yenilirseniz takımda neler olur?" şeklindeki bir soruya da şöyle yanıt verdi: "Sporun, futbolun içinde üç sonuç var. Bu derbide de her türlü sonuç olabilir. Dünyada bütün maçlarını kazanan bir takım yok. Yine önümüze bakmamız lazım. Bir sonraki maçımız Kayserispor'la... Sonra Beşiktaş geliyor. Bu takımın iyi bir seriye ihtiyacı var. Bunu yakalayabilirsek yeniden iddialı duruma geliriz."

BİZE ULAŞIN