Türkiye futbol liglerinde bugün toplam 49 karşılaşma oynandı.
Turkcell Süper Lig'de 4 maç yapılırken, Antalyaspor-Diyarbakırspor saat 18.00'de ve haftanın son maçı Galatasaray-Trabzonspor saat 20.00'de başlayacak.
Bank Asya 1. Lig'de Kayseri Erciyesspor-Kocaelispor saat 20.00'de başlayacak.
Alınan sonuçlar şöyle:
TURKCELL SÜPER LİG
Gençlerbirliği-Sivasspor.......................................(2 - 0)
İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Manisaspor....................(1 - 0)
Kayserispor-Ankaragücü.........................................(3 - 0)
BANK ASYA 1. LİG
Giresunspor-Adanaspor..........................................(0 - 1)
Altay-Boluspor.................................................(3 - 0)
Orduspor-Kardemir Karabükspor..................................(3 - 1)
Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Hacettepe....................(0 - 1)
Kartalspor-Karşıyaka...........................................(2 - 0)
Bucaspor-Samsunspor............................................(3 - 0)
TFF 2. LİG 1. GRUP
Güngören Belediyespor-Körfez Belediyespor......................(1 - 1)
Zeytinburnuspor-Türk Telekom...................................(2 - 2)
Gebzespor-Sakaryaspor..........................................(2 - 1)
Yalovaspor-Pendikspor..........................................(0 - 0)
TKİ Tavşanlı Linyitspor-Beykoz 1908............................(2 - 2)
2. GRUP
Tepecikspor-Konya Şekerspor....................................(1 - 0)
Fethiyespor-Akhisar Belediye Gençlik ve Spor...................(2 - 5)
Turgutluspor-Sarıyer...........................................(0 - 0)
Alanyaspor-Eyüpspor............................................(1 - 1)
3. GRUP
BUGSAŞ Spor-Pursaklarspor......................................(2 - 1)
Karsspor-Trabzon Karadenizspor.................................(2 - 0)
Erzurumspor-Çorumspor..........................................(0 - 1)
Akçaabat Sebatspor-Çankırı Belediyespor........................(0 - 2)
Ofspor-Etimesgut Şekerspor.....................................(2 - 1)
Kırşehirspor-Tokatspor.........................................(1 - 1)
4. GRUP
Şanlıurfaspor-Malatyaspor......................................(0 - 0)
Adana Demirspor-İskenderun Demir Çelikspor.....................(0 - 2)
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor-Tarsus İdmanyurdu..(1 - 2)
Belediye Vanspor-Kahramanmaraşspor.............................(2 - 1)
Adıyamanspor-Mardinspor........................................(0 - 3)
TFF 3. LİG 1. GRUP
Alibeyköyspor-Bandırmaspor.....................................(0 - 0)
İnegölspor-Lüleburgazspor......................................(1 - 1)
Balıkesirspor-Bayrampaşaspor...................................(2 - 1)
Bursa Nilüferspor-Gaziosmanpaşaspor............................(1 - 0)
2. GRUP
Tekirova Belediyespor-Menemen Belediyespor.....................(1 - 2)
Muğlaspor-İzmirspor............................................(5 - 1)
Ispartaspor-Afyonkarahisarspor.................................(2 - 1)
Keçiören-Nazilli Belediyespor..................................(2 - 0)
3. GRUP
Kırıkkalespor-Gölcükspor.......................................(2 - 2)
Orhangazispor-Keçiörengücü.....................................(3 - 2)
4. GRUP
Gümüşhanespor-Sürmenespor......................................(0 - 1)
Pazarspor-Araklıspor...........................................(3 - 1)
Kastamonuspor-Yimpaş Yozgatspor................................(2 - 1)
Arsinspor-Bulancakspor.........................................(4 - 0)
Yalıspor-Ünyespor..............................................(1 - 1)
5. GRUP
Malatya Belediyespor-Şanlıurfa Belediyespor....................(2 - 0)
Hatayspor-Batman Petrolspor....................................(1 - 0)
Batmanspor-Diyarbakır Kayapınar Belediyespor...................(0 - 1)
Siirtspor-Kırıkhanspor.........................................(2 - 1)