Sağdan say: 1,2,3,4

Galatasaray, SABAH'ın dün yazdığı gibi Cale'nin kanadını Sabri ve Kader Keita'yla resmen çökertti. Sarı-kırmızılıların attığı 4 golde de ortalar sağ kanattan yapıldı

Pazartesi 19.10.2009
Güncelleme: Pazartesi 19.10.2009
ABONE OL
Galatasaray, takım savunması olarak kötü sinyaller verdiği maçta sağ kanadının performansıyla sonuca gitmeyi bildi. Sarı-kırmızılı ekip, ilk yarıda Sabri ve Keita'nın sağdan yaptığı ortalara Kewell ve Servet'in yaptığı vuruşlarla 2-0'lık skoru yakaladı. Ardından skor 2-2'ye geldi. Ancak Cimbom oyuna yeniden ağırlığını koydu ve yine sağ kanatta Keita ve Barış'ın yaptığı ortalarda 2 gol daha buldu. Aslan, ardından 3'üncü golü yese de galibiyete uzanmayı bildi. SABAH, Galatasaray'ın Trabzonspor önünde ataklarını sağdan geliştireceğini maç günü okuyucularına duyurmuştu. Spor sayfalarımızda "Baros'a sağdan orta" başlığıyla verilen haberde, Hollandalı teknik adam Rijkaard'ın, taktiğini zayıf bulduğu Hırvat Cale'nin kanadı üzerine kurduğu belirtilmiş, Keita ve Sabri'nin bindirmeleriyle sonuca gidileceği yazılmıştı. Sarı-kırmızılı takım, hocalarının ve SABAH'ın dediği gibi, sağdan geldi ve sonuca gitti.

SAMİ YEN'DE GOL DÜELLOSU-GALERİ

GALATARASAY - TRABZONSPOR KARŞILAŞMASINDAN KARELER

GAZİANTEPSPOR - FENERBAHÇE KARŞILAŞMASINDAN KARELER

FENERBAHÇE'DE HÜSRAN

GAZİANTEPSPOR ZORU BAŞARDI

BEŞİKTAŞ - KASIMPAŞA MAÇINDAN KARELER

İŞTE LİGDE SON DURUM
SKORA 7 KİŞİLİK KATKI
Öte yandan Galatasaray'ın attığı 4 golde Sabri Kewell'a, Keita Servet'e, Baros Arda'ya, Barış Baros'a assist yaptı. Yani total futbol temsilcisi Galatasaray'da 7 farklı oyuncu skora katkı yaptı.