Alex'in alternatifi neden kulübede?

Yöneticilere "Alex'e bağlı olmayacağız" sözü veren, övgüler yağdırdığı Özer'i de G.Antep'te 85 dakika kulübede tutan Daum'un tutumu soru işareti yarattı

Fenerbahçe'de bir dönemin popüler tartışma konusu olan "Bu takımda Alex'in alternatifi yok" defteri yeniden açıldı! Gaziantep'te son 10 dakikada gelen iki golle, bu sezonun ilk mağlubiyetini alan sarı-lacivertlilerde, Alex'in olmadığı maçlardaki pozisyon ve bitiricilik sıkıntısı tekrar su yüzüne çıktı. Fenerbahçe'deki ikinci dönemine başarılı bir başlangıç yapan Daum'un, Alex'e alternatif yaratıp yaratamayacağı da gündemdeki yerini koruyor. Alman teknik adamın daha hazır gördüğü için Mehmet Topuz'u 11'de oynatması, hafta içinde "Milli arayı çok iyi değerlendirdi. İlk 11'e en yakın isimlerden biri" dediği Özer'den ise sadece 5 dakika faydalanması, bu konuda soru işaretleri yarattı.

SÖZ VERDİ AMA...
Ancak Daum'un yönetim kuruluyla yaptığı görüşmelerde, her zaman kaptan Alex'in yokluğunu düşünerek konuştuğu ve yöneticilere sürekli "Kesinlikle Alex'e bağlı bir takım olmayacağız" sözünü de verdiği öğrenildi.


BİZE ULAŞIN