Galatasaray maçında sahada

Alex'in durumu Daum'un yüreğine su serpti. Brezilyalı, bugün idmana çıkıp kendini deneyecek. İyi hissederse Steaua Bükreş, riske girmek istemezse Galatasaray maçında sahada olacak

Gaziantep'ten ligde ilk mağlubiyetini alan Fenerbahçe'de, hem o olmadığında ortaya konan verimsiz futbol, hem de sakatlığı nedeniyle kaptan Alex, 1 numaralı gündem maddesi haline geldi. Sarı-lacivertlilerin Brezilyalı yıldızı, takımın dünkü idmanında Bireysel Oyuncu Antrenörü Dolu Arslan eşliğinde düz koşu yaptı. Kaptanın sakatlığıyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmazken, durumunun daha önce belirtildiği kadar kötü olmadığı öğrenildi. Alex, bugün takımla birlikte idmana çıkacak ve kendini deneyecek. Ağrı hissetmezse Steaua Bükreş deplasmanında forma giyecek. Eğer ağrısı olur ya da kendini iyi hissetmezse, Galatasaray maçı düşünülerek riske edilmeyecek. Öte yandan Christoph Daum'un Alex'in Steaua maçında oynamaması durumunda, Bükreş'te Gaziantep önündeki 11'e görev vereceği de gelen haberler arasında.

TEK KAHRAMAN
Daum sezon başında "Daha çok kahramana ihtiyacımız var" diyerek birçok isme kaptanlık vermişti. Ancak bu uygulama, sorumluluk alan isim sayısını artırmadı. 16 resmi maçın 12'sine kaptan çıkan Alex, Fenerbahçe'nin kurtarıcısı oldu.
BİZE ULAŞIN