Özilhan'dan ağır cevap: Yıldırım çizmeyi aşıyor

F.Bahçe Başkanı'nın, doping suçlamalarına yanıt veren Efes Pilsen Başkanı Özilhan, "Yıldırım önce kendi kulübünün sabıkalarına bir baksın" dedi

  1. Haberler
  2. Spor
Salı 20.10.2009 ABONE OL
Efes Pilsen ile Fenerbahçe Ülker arasındaki gerginlik büyüyor. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın Efes Pilsen'i organize dopingle suçlayıp, "Küme düşürülmeliler" şeklindeki sözlerine Efes Pilsen Başkanı Tuncay Özilhan sert yanıt verdi: "Aziz Yıldırım çizmeyi aşmıştır. Kendisini aklı selime davet ediyorum. 33 yıldır Türk basketboluna hizmet eden Efes Pilsen ile ilgili açıklamalarını hem kastını, hem de haddini aşan beyanlar olarak değerlendiriyorum. Kerem Gönlüm olayının nasıl olduğunu araştırıyoruz. Bulduğumuzda da gereğini yapacağımızdan şüpheniz olmasın. Kaldı ki Yıldırım önce kulübünün basketbol, voleybol, yüzme ve kürek branşlarındaki doping sabıkalarına baksın. F.Bahçe'nin her yenilgisinden sonra, rakibinin küme düşürülmesi istenecekse ve Başbakan'a gidilecekse, Türkiye'nin çekeceği var demektir."

EFES PİLSENER İLE 3 YIL DAHA
Avrupa Basketbol Ligi'nin resmi sponsoru olan Efes Pilsener, sözleşmesini üç yıl daha uzattı. Geçen yıl bir seneliğine imzalanan sözleşme, Ritz Carlton Oteli'nde düzenlenen törenle 3 yıl daha uzatıldı. Anlaşmaya Avrupa Ligi Basketbol CEO'su Jordi Bertomeu ile Efes Bira Grubu CEO'su Alejandro Jimenez imza attılar.
BUGÜN NELER OLDU