Yorumu 90'a takanlar

  1. Haberler
  2. Spor
Pazartesi 20.10.2009 ABONE OL
ALAATTİN METİN (AKŞAM) - Daum, takımın el freni Kazım'a nasıl tahammül etti anlayamadım. Bir hareket yaparak beni kurtarır düşüncesiyle Özer'i oynatmamak, kulübeye hapsetmek hangi mantığa sığar.
ALİ GÜLTİKEN (SABAH) -
Kazanmak, Nihat ve Bobo'nun gol atması, üç puan almak, bugün için güzel... Ama bu dağınıklık, takımın genel görüntüsü, hele hele güvensizlik gelecek için hiç de iyi değil...
CEMAL ERSEN ( MİLLİYET) -
Eğer Broos, skor 4-2'ye geldikten sonra bile risk almakta zorlanıyor, Gökhan silahını çekmekte gecikiyor, hangi dişlinin aksadığını çözemiyorsa, yenilginin baş sorumlusu olmaktan kurtulamaz.
MEHMET DEMİRKOL (MİLLİYET) -
Beşiktaş maçlarında belirleyici olan asla Beşiktaş'ın kendisi olmuyor. Rakibin kalitesi sonucu yüzde 100 belirliyor. Rakibin zayıflığına rağmen çok zorlandılar. Yarın işler daha zor.
OĞUZ DİZER (FANATİK) -
G.Saray'ın oyun ciddiyetinde sakatlık var. Herkes kendi havasında... Kahraman çok, kral çok, başrol oyuncusu çok, lider çok. Horozun kümes dolusu olduğu yer gibi yani!
ZEKİ ÇOL (ZAMAN) -
Daum, oyuna müdahalelerde geç kalan, çoğu zaman yanlış hamle yapan bir teknik adam. Evet takım temposuz ama Daum da oldukça formsuz. Üstelik buna, kazandığı maçların çoğu da dahil.

BUGÜN NELER OLDU