6 puan gruptan bizi çıkarabilir!

Denizli, "Doğru yerde alınacak 6 puan gruptan çıkmak için yeterli olabilir. Averaj devreye girebilir. Dolayısıyla gruptan çıkmak için şansımız sürüyor" dedi

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, "Wolfsburg maçı bizim düşündüğümüz puan barajını yakalamamız açısından son derece önemli. Yarın (bugün) ekibimin bunu gerçekleştiren bir mücadele ortaya koyacağına ve başaracağına tüm kalbimle inanıyorum. Kısacası buraya puanlar veya en kötü şartlarda puan almak için geldik ve bunu da başaracağız" dedi. Denizli, "Bu maçın tamam ya da devam maçı olduğunu söylememiz için 6 maçın tamamlanması lazım. Biz grubun peşin favorisi ile içeride, diğer takımlarla da dışarıda oynadık ve yarın (bugün) oynayacağız. Bu maçların İstanbul ayağı oynanmadan tamam ya da devam demek doğru olmaz" yorumunu yaptı. Denizli şunları söyledi: "Bu gruptaki takımların hangi profilde olduğunu anlayabilmek için oynanan maçlara bakmak gerekir. Wolfsburg-CSKA maçı hariç hep tek farklı galibiyetler alındı. Son derece zorlu bir grup olduğunu söylemek mümkün. Bu grupta doğru yerde doğru takımdan alınacak 7-8 puan olarak belirlemiştim gruptan çıkma şansını. Doğru yerde alınacak 6 puan dahi gruptan çıkmak için yetebilir. Burada da averaj devreye girecektir. Dolayısıyla gruptan çıkma şansımız mümkün."

"FİNK UYUM SAĞLAYAMADI"
Denizli istenilen form grafiğini ortaya koyamayan Fink için de, "Ernst ve Fink bizim kadromuzda görmek istediğimiz futbolculardı. Alman futbol kamuoyunun ikisini de yakından tanıyor. Fabian çok kısa sürede hem takıma hem de İstanbul'a uyum sağladı. Geldiği günden bugüne kadar son derece başarılı bir çizgi ortaya koydu. Aynı düşünceyi Fink için de paylaşıyorum. Fink'in sadece uyum sürece biraz fazla oldu ama hiç önemli değil. İkisi de benim için son derece değerli oyunculardır" dedi.

BİZE ULAŞIN