Mazeretim var, asabiy(d)im ben!

Trabzonspor maçında agresif hareketleri Başkan Polat'ın da dikkat çeken Arda "Mutlaka kazanmamız gerekiyordu. Stresim o yüzdendi" diye konuştu

Alt yapı tesislerinin açılış törenine dünü izinli olarak geçiren takım arkadaşlarını temsilen katılan Galatasaray kaptanı Arda Turan ile sarı-kırmızılı kulübün başkanı Adnan Polat arasında ilginç diyaloglar yaşandı. Başkan Adnan Polat ve genç kaptanın diyalogları şöyle gelişti:
Adnan Polat: Trabzonspor maçında seni çok agresif gördüm. Üç sezondur her maçını izledim. Hiç olmadığı kadar sinirliydin. Kırmızı da görebilirdin. Nedir sebebi?
Arda Turan: Haklısınız başkanım. Eskişehir ve Ankaragücü maçlarında arka arkaya beş puan kaybettikten sonra bu maçı mutlaka kazanmak için sahaya çıktık. Onun stresi vardı. Maç içinde oyunun gidişatıyla birlikte de agresifleşmiş olabilirim. Uyarınızı dikkate alacağım.
Polat: Dün gece kaçta yattın sen?
Arda: 02:00'de uyudum başkanım.
Polat (gülerek): Belli oluyor zaten.
Arda: Başkanım bugün (dün) tüm takım izinliyiz. Ben arkadaşlarımı temsilen törene katıldım.

"CEKETİ BEĞENMEDİM"

Arda'nın giydiği cekete de şakayla karışık takılan başkanın "Ceketini beğenmedim" sözüne, sohbeti takip eden davetlilerden birinin "Arda'ya 'imajemaker' lazım" müdahalesi üzerine Polat, "Gerek yok! Arda kendisine yakışanı giymesini bilir" diyerek kaptanın gönlünü almayı ihmal etmedi.

BİZE ULAŞIN