Bu Beşiktaş kazanır

Denizli maç sonrası umut saçtı: "Beşiktaş iyi yolda, bu takımları İstanbul'da yenecek ve yoluna devam edecek. 7 puan bizi kurtarır"

Mustafa Denizli, Almanya deplasmanından alınan 1 puanın ardından yaptığı açıklamada gruptan 7 puan ile çıkacaklarını düşündüğünü söyledi. Denizli şöyle konuştu: "Grupta daha önce oynadığımız maçlar bizim puansız geçireceğimiz maçlar değildi. Bugün (dün) burada Almanya şampiyonundan alınan 1 puanın ne kadar önemli olduğunu gruplar bitince göreceğiz. Bunun avantajını Türkiye'ye taşıyacağız. İkinci yarıda kazanmak için her şeyini ortaya koyan bir takım görüntüsü sergiledik. Grafite'nin atılması da bizim için önemli bir avantajdı.

TAKIMA HEP İNANDIM
Beşiktaş iyi yolda, Beşiktaş bu takımları İstanbul'da yenecek ve yoluna devam edecek. Wolfsburg grup ikinciliği için önemli rakibimiz, buradan aldığımız 1 puanın avantajını taşıyacağız. Şu an da asgari 7 puan düşünüyorum ve bunu gerçekleştireceğiz. 7 puan diğer maçlar normal sonuçlandığı takdirde bizi üst tura taşır. Manchester'da oynayacağımız maçta da puan bekliyoruz ama asgari 7 puan bekliyoruz." Denizli, "Beşiktaş'ın başına geldiğim günden beri futbolcuların yeteneklerine inandım ve güvendim" diyerek sözlerine nokta koydu.
BİZE ULAŞIN