Temizlik başladı

Demirören'in 'Tribünleri temizleyeceğim' şeklindeki açıklamasından sonra Wolfsburg maçına hiçbir tribün liderinin götürülmemesi 'Operasyon başladı' yorumlarına neden oldu

Moskova dönüşü uğradığı yumurtalı saldırı ve İnönü Stadı'nda çıkan kavgaların ardından, "Tribünleri temizleyeceğim" şeklinde açıklama yapan Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, operasyonu Almanya'da başlattı!. Başkanın sert sözleri sonrası Wolfsburg karşılaşmasına hiçbir tribün liderinin götürülmemesi dikkat çekerken, bu durum "Temizlik başladı" yorumlarına neden oldu. Başkan Demirören'in, İnönü Stadı'ndaki maçlarda da herhangi bir olay yaşanmaması için özel önlemler almaya devam edeceği öğrenildi. Bu arada başkanın temizlik operasyonuna rağmen, dün Almanya'da da Beşiktaşlı taraftarlar protestoya devam etti. Wolfsburg Arena'yı tezahüratlarıyla inleten siyah-beyazlılar, ilk yarının sonunda, "Temizlesene temizlesene Almanya'yı da temizlesene.. Yeter Yıldırım Demirören yeter.." diye bağırdılar.

WOLFSBURG - BEŞİKTAŞ MAÇINDAN KARELER

MEŞALELER YANDI, KARTAL'A CEZA YOLDA
Takımlarının üst üste geliştirdiği ataklarla coşan Beşiktaşlı taraftarlar, 60. dakikada bulundukları tribünde meşaleleri yaktılar. Duman nedeniyle hakem maçı yaklaşık 3 dakika durdurmak zorunda kaldı. Meşaleler yüzünden Beşiktaş Kulübü'ne para cezası verilmesi bekleniyor.
BİZE ULAŞIN