Ömer Trabzon'da

Trabzonspor, küme düşürülen Ankaraspor'dan Ömer Aysan'ı bonservisiyle birlikte renklerine bağladı 27 yaşındaki başarılı sağ kanat oyuncusu, Tayfun Cora ve Serkan Balcı ile forma mücadelesi verecek

Trabzonspor, Ankaraspor'dan Ömer Aysan Barış'ı renklerine kattı. Bordomavili kulüp, bir alt lige düşürülen Ankaraspor'un sağ kanat oyuncusu ile sürdürülen görüşmeleri sonuca bağladı. Dün gece geç saatlere dek süren pazarlıklar sonrası 27 yaşındaki Ömer Trabzonspor'a bonservisiyle birlikte 2.5 yıllığına transfer edildi. Birkaç gün içinde Trabzon'a gelecek Ömer Aysan daha önce Kocaeli ve Bursaspor'da da oynamıştı.

BROOS'TAN İSTİFA SİNYALİ
Öte yandan Lig TV'ye konuşan Trabzonspor Teknik Direktörü Hugo Broos, 25- 26 yıldır kazanılamayan şampiyonluğun Trabzonspor'da büyük bir baskı yarattığını söyleyip, "Şampiyonluğu daha az dillendirerek daha hazır bir takım yaratmalıyız. Bu takım da bir günde yaratılmaz. Hazır olmayan bir takıma baskı yaparsanız, hayal kırıklığı yaşanır" dedi. Takımı kuvvetlendirme adına istenilen takviyelerin yapılamadığını belirten Broos istifayı kesinlikle düşünmediğini, yönetime sunacağı rapor sonrası devre arası takviye yapılmaması halinde istifasının gündeme geleceğini dile getirdi.


BİZE ULAŞIN