Sahada gerginlik

Turkcell Süper Lig'deki Fenerbahçe-Galatasaray derbisi henüz başlamadan sahada gergin anlar yaşandı. Galatasaraylı Arda Turan ile Fenerbahçeli Cristian Baroni arasında saha içinde başlayan gerginliğe iki takımın oyuncuları da dahil oldu.

Maçın başlamasına yaklaşık 40 dakika kala, iki takımın da ısınmak için sahada olduğu sırada, Galatasaraylı futbolcular taraftarını selamlamak için tribüne yöneldi. Bu sırada, o bölümde ısınan Fenerbahçeli futbolculardan Cristian, önünden geçen Arda'yı itekledi. Taraftarları selamladıktan sonra geri dönüşte Arda'nın, Cristian'a tepki göstermesi üzerine saha içi bir anda karıştı.

Olaya müdahale etmek isteyen sarı-kırmızılı futbolculardan Aydın da Kazım'ı itti. Bu sırada, iki takımın oyuncuları bu bölüme gelirken, tam bir karmaşa yaşandı. İki takım oyuncuları, olaylara karışan futbolcuları uzaklaştırarak, gerginliğin artmasını engelledi.

YARDIMCI HAKEM YARALANDI

Olaylar sırasında tribünlerden atılan bir madde kafasına isabet eden yardımcı hakem Tarık Ongun, yaralandı.

Kafasının kanadığı gözlenen Ongun, soyunma odasına gitti. Burada müdahale edilen yardımcı hakem Ongun'un maça çıkmasına engel olmadığı öğrenildi.
BİZE ULAŞIN