İpek'ten transfer müjdesi

Denizlispor Kulübü Başkanı Ali İpek, 1-2 gün içinde yeni bir teknik direktörle sözleşme imzalayabileceklerini söyledi.

İpek, teknik direktör sorununu en kısa sürede çözmeyi hedeflediklerini, ciddi olarak görüştükleri teknik adamların bulunduğunu kaydetti.

Denizlispor'un Turkcell Süper Lig'in en kaliteli ekiplerinden biri olduğunu ifade eden İpek, şöyle konuştu:
''1-2 gün içinde yeni bir teknik direktörle anlaşabiliriz. Zaten takımımız Süper Lig'in en kaliteli takımlarından biri. Bu takımı iyi bir şekilde yönlendirecek teknik direktörle en kısa zamanda sözleşme imzalarız. İsmini şu anda açıklamayı doğru bulmuyorum.''

Denizlispor'un hem kupa hem de ligde zorlu müsabakalar oynayacağını belirten İpek, önceliklerinin lig maçları olduğunu dile getirdi.

Türkiye Kupası'nda Çarşamba günü Denizli'de Gaziantepspor ile karşılaşacaklarına işaret eden İpek, bu maçı kazanarak, hem moral bulmayı hem de gruplara katılmayı hedeflediklerini aktardı.

İpek, ''Kupada gruplara kalabilirsek, ekonomik anlamda bize büyük katkı sağlayacak. Bunun bilincindeyiz. Bu nedenle, Gaziantepspor'u Denizli'de yenerek, hem moral bulmayı hem de gruplara kalmayı istiyoruz. Bizim için öncelikli olan lig maçları çok önemli. Kupa ikinci planda'' diye konuştu.
Kasımpaşa'ya 3-1 yenilen Denizlispor. 2007-2008 sezonunda da rakibine hem Denizli'de, hem İstanbul'da 1-0'lık skorlarla mağlup olmuştu.

BİZE ULAŞIN