Arsenal onu konuşuyor

F.Bahçe-G.Saray derbisini Arsenal'in şef gözlemcisi Steve Rowle'ın da izlediği ortaya çıktı. Arda için Kadıköy'e gelen Steve Rowle raporunda, "Arda agresif ve oyun disiplinine bağlılığı zayıf" diye yazarken, hayran kaldığı Alex için "Bu futbolcu, Brezilya Milli Takımı'nda nasıl oynamaz" ifadesini kullandı.


NASIL OYNUYOR!

Galatasaray'ın hırçın kaptanı Arda Turan'ın agresif tavırlarının ünü sınırları aştı. Arsene Wenger'in Fenerbahçe ile oynanan dev derbide yıldız oyuncuyu Arsenal'in şef gözlemcisi Steve Rowley'ye izlettiği belirlendi. Arda'nın tansiyonu yüksek maçlardaki performansını gözlemlemek için Şükrü Saracoğlu'na gelen Rowley'in genç yıldız için pek de olumlu düşünceler içinde Türkiye'den ayrılmadığı ifade edildi.

ALEX HARİKAYDI

Rowley'in Galatasaraylı futbolcu için gözlemci raporunun başına, "Agresif ve oyun disiplinine bağlılığı zayıf" notunu düştüğü ifade edildi. Ayrıca genç yıldızın fizik yapısına da değinen Rowley'in "Kilo sorunu" notunu aldığı öğrenildi. Arda'yı yeterli bulmayan Rowley'in Alex'in ismini verdiği ve "Bu adam Brezilya Milli Takımı'nda nasıl oynamaz? Pasörlük ve bitiricilikte çok ustaydı" ifadelerini kullandığı bildirildi.
BİZE ULAŞIN