Arabulucu Denizli

Beşiktaş'taki para krizine teknik direktör Mustafa Denizli el koydu. Tecrübeli çalıştırıcı, futbolcularının "Paralarımız bir an önce ödensin" şeklindeki isteğini Demirören'e iletti

Beşiktaş'ta teknik direktör Mustafa Denizli, futbolcularla yönetim arasında arabuluculuk görevine soyundu. Son haftalarda büyük bir çıkışa geçerek yeniden lig yarışına ortak olan siyah-beyazlı takımda oyuncuların, ödemelerin zamanında yapılmaması nedeniyle çıkardığı krize el koyan tecrübeli çalıştırıcı, konuyla ilgili başkan Yıldırım Demirören ile görüştü. Özellikle 19 Ekim'de Şampiyonlar Ligi'nden gelen ayakbastı parasından sonra beklentileri artan futbolcuların, kaptan İbrahim Üzülmez aracılığı ile sıkıntılarını Denizli'ye ilettikleri, onun da başkanı arayarak, "Takımın morali son derece bozuk. Uzun süredir sorun çıkarmadan para almayı bekliyorlar. Bu nedenle oyuncuların konsantrasyonunun bozulmasını istemiyorum. Geçmişe ait ödemeler bir an önce yapılırsa iyi olur" mesajını verdiği öğrenildi.

BAŞKAN TARİH VERMEDİ
Sıkıntının farkında olduğunu söyleyen Yıldırım Demirören'in de ödeme için herhangi bir tarih vermediği ancak "Gecikme yaşandığı doğru. En kısa zamanda bu sorunu çözeceğiz. Futbolcularımız endişelenmesin, kimsenin Beşiktaş'ta alacağı kalmaz. Bundan emin olabilirsiniz" dediği gelen haberler arasında.

BİZE ULAŞIN