Demekki sorun bende

Trabzonspor'da taraftarın tepkisini en çok alan isimlerden biri olan Tayfun Cora tribünlere hak verdi: Beni bugüne kadar yuhalayanlar, Kayserispor maçında alkışladı. Demek ki sorun bende

Futbol hayatına Trabzonspor'da başlayan, kısa Kayseri macerasından sonra tekrar doğduğu yerin takımına dönen Tayfun Cora, sezon başından bu yana bordo-mavili tribünlerin en çok tepki gösterdiği isimlerin başında geliyordu. Ancak Kayserispor maçında, birçok futbolcu ıslıklanırken, bu kez alkış alan isim Tayfun Cora oldu. Tayfun, tribünün kendisini alkışlamasının büyük moral kazandırdığını belirterek "Bugüne kadar beni yuhalayanlar, Kayserispor maçında alkışladılar. Buradan şu anlaşılıyor; sorun onlarda değil bendedir. Demek ki daha iyi olmam lazım. Benim gibi doğuştan Trabzonlu futbolcuların takımda fazla olması elbette iyi olur, ama bu benimle ilgili değil kulüple ilgili bir düşüncedir" dedi.

KALMAK İSTİYORUM
Sezon sonu bitecek olan sözleşmesine de değinen Tayfun, "Kulübümle bir ön görüşme yaptık. Bu görüşmenin sonunda şunu söyleyebilirim; aramızda kesinlikle bir sorun yok. Kalmak istiyorum" diye konuştu.


BİZE ULAŞIN