Yönetim sessiz taraftar isyanda

Cezaya ve Üstünel'in açıklamalarına rağmen Fenerbahçe yönetimi sessizliğini korurken, taraftar siteleri federasyona ateş püskürdü

PFDK'nın dün açıkladığı 2 maç seyircisiz ve Bilica'ya 3 maç men cezalarının ardından Fenerbahçe yönetiminin herhangi bir açıklama yapmaması dikkat çekti. Başkan Aziz Yıldırım'ın yurt dışında bulunması nedeniyle, sarılacivertli yöneticiler sessiz kalmayı tercih etti. Aziz Yıldırım'ın Türkiye'ye dönmesinin ardından Fenerbahçe yönetimi, bundan sonra izlenecek yol haritasını belirleyecek. Sarı- lacivertlilerin sessiz kalarak cezaları Tahkim'e götürmeyi planladığı da gelen haberler arasında. Yönetim sessiz kalma politikası izlerken, taraftar siteleri verilen cezalara isyan etti. Fenerbahçe taraftar sitesi antu.com, anasayfasından yayınladığı bildiride "Bu kadarına Ulusoy cesaret edememişti" başlığını kullanırken, "Mahmut Özgener başkanlığındaki futbol federasyonu Türk Futbolu'na en karanlık çağlarını yaşatan Haluk Ulusoy Federasyonu'ndan hiçbir farkının olmadığını kanıtladı. Onlar da Fenerbahçe düşmanı lobilerin esiri oldular" ifadelerine yer verdi.

Fenerbahçe'nin kaybı ÜÇ MİLYON EURO
Galatasaray derbisinde yardımcı hakemin başını yaran ve sahaya yabancı madde atan Fenerbahçeli taraftarların, kulüplerine maliyetleri 3 milyon Euro oldu. Kasımpaşa ve Ankaragücü maçlarında taraftara kapalı olacak olan Şükrü Saracoğlu Stadı'nda Fenerium mağazalarından elde edilen ciro ve stadyum içindeki yiyecekiçecek satışından elde edilecek gelir toplandığında sarılacivetli kulüp maç başına 1.5 milyon Euro'dan olacak.

BİZE ULAŞIN