Kocaman mesaj!

Daum, golcü transferi yapılacağı spekülasyonlarına, "Transfere başkan ve ben karar veririz" yanıtıyla göndermede bulundu

Cuma 06.11.2009
Son Güncelleme: Cuma 06.11.2009
ABONE OL
Daum, Steaua önünde oyuna istedikleri konsantrasyonla başladıklarını, ancak golü bulduktan sonra yeteri kadar 'kompakt' oynayamadıklarını söyledi. Alman teknik adam, geriye düşen her takımın baskı kurmak isteyeceğini belirterek "Bu dönemlerde birbirimize yakın oynamalıydık. Ama bunu iyi yapamadığımız için golü yedik. İkinci yarı tempoyu yükselterek golleri bulduk. Daha farklı kazanabilirdik" dedi. Andre Santos'un düşürülmesi ve Güiza'nın ofsayt olarak kesilen pozisyonlarıyla ilgili olarak ise Daum "Maçtan sonra görüntülere göre yorum yapmak kolay. Ama hakem öyle değil. Anlık karar vermek zorunda. Bizim futbolcularımız, hakemden daha çok hata yapıyor. Bu nedenle pozisyonları tartışmak yersiz" diye konuştu.

GÜİZA&SEMİH HAZIR OLURSA...
Tecrübeli çalıştırıcı, golcü transfer edileceğiyle ilgili spekülasyonları "Güiza ve Semih hazır olduğunda böyle bir şeye ihtiyaç yok. Onlar olmadığında da Kazım, Deivid gibi isimler bu görevi yerine getirebilir. Otoritelerin görüşlerine saygı duyuyorum. Ama Fenerbahçe'de transfere Başkan Aziz Yıldırım ve Daum karar verir" diyerek yalanladı.