Carlos salı karar veriyor: Ya Santos ya Corinthians

Carlos, ocak ayında Sao Paulo'da bir takıma gideceğini belirterek, Santos ve Corinthians arasındaki kararını en geç salı günü vereceğini söyledi

Cumartesi 07.11.2009
Son Güncelleme: Cumartesi 07.11.2009
ABONE OL
Sezon başından bu yana Fenerbahçe'den ayrılacağı söylentileri dolaşan Roberto Carlos, Brezilya'da Record Radyosu'na ilginç açıklamalar yaptı. Önümüzdeki Salı gününe kadar Brezilya'da hangi takıma gideceğine karar vereceğini belirten Carlos, "Şu an için yüzde 50 Corinthians, yüzde 50 Santos olarak görünüyor. Görüşmeler devam ediyor. En geç Salı günü bir karar alınmış olur" şeklinde konuştu. Fenerbahçe'de ilk yarıyı tamamlayacağını ifade eden Brezilyalı "Ocak ayında ülkemde bir takıma gitmek istiyorum. Şu an hissettiğim, Ocak ayında Sao Paulo şehrinde bir takımda oynuyor olacağım. Brezilya'ya önceki yıllarda ekonomik sorunlardan dolayı dönmüyordum. Ekonomik olarak bu zamana kadar istediğimi elde ettim. 2-3 yıl daha büyük bir kulüpte oynamak istiyorum" diye konuştu.

KESİN DÖNÜYOR AMA...
Carlos'un bu açıklamaları, Brezilya basınına "Carlos Brezilya'ya döneceğini onayladı ama Corinthians ve Santos arasındaki tercih konusunda şüpheleri var" şeklinde yansıdı.