Barış için geç kaldık

Kırmızı gören Barış'ı bir dakika önce oyundan almayı planladıklarını ancak geç kaldıklarını itiraf eden Frank Rijkaard, "Son 29 dakikada 2 kişilik oynadılar" dediği öğrencilerini tebrik etti

Pazartesi 09.11.2009
Son Güncelleme: Pazartesi 09.11.2009
ABONE OL
Deplasmanda 48 gün sonra üç puan sevinci yaşayan Frank Rijkaard 90 dakikayı şöyle değerlendirdi: "Bizim için önemli bir galibiyetti. Maça çok iyi başladığımızı söyleyemem. İlk golü kalemizde gördükten sonra uyanma gerçekleşti ve oyuna döndük. Rakibimiz ilk 30 dakikada çok enerji harcadı ve bizi zorladı. İlerleyen dakikalarda oyunu kontrolümüze aldık ve galibiyet geldi. Oyuncularımı tebrik etmek istiyorum çünkü Barış atıldıktan sonra herkes iki kişilik oynadı ve elinden geleni yaptı. Keita'nın eksikliğini hissediyoruz ama iyi futbolcularımız var. Onun yerine oynayan oyuncular da ellerinden geleni yaparak eksikliğini hissettirmedi. Barış'la ikinci sarı kartı görmemesi konusunda konuştuk ama şanssızdı bununla ilgili yapacak bir şeyimiz yok. Barış'ın performansından memnunum.

"ŞANSSIZLIK"
Bugün oyundan atılmasını bir şanssızlık olarak görüyorum. Kırmızı kartı görmeden bir dakika önce onu çıkarmayı düşündük ama biraz geç kaldık.