Çok can yanacak

Trabzonspor, Hugo Broos'un biletini en geç devre arasında kesecek. Yattara, Sylva, Tjikuzu ve Alanzinho da topun ağzında. Yener, "Yönetim görevinin başında" dedi

Pazartesi 09.11.2009
ABONE OL
Trabzonspor, çıkış olarak gördüğü Beşiktaş maçından kötü bir sonuçla ayrılmanın şokunu yaşarken, Sadri Şener başkanlığındaki yönetim bu hafta içinde önemli hamleler yapacak. Bordo-mavili yöneticiler, teknik direktör Hugo Broos'un durumunu bir kez daha masaya yatıracaklar. Yönetimin çoğunluğu Belçikalı hocayı "Hemen gönderelim" derken, bir kısmı "Devre arasını bekleyelim" fikrini ortaya attı. "İstifa etmeye niyetim yok" dese de Broos, yolun sonuna geldi. Trabzonspor'un gönlündeki teknik adam ise sezon başında transferi gerçekleşmeyen Şenol Güneş. Bu arada yönetim, bazı futbolcular ile de yollarını ayıracak. Yattara, Tjikuzu, Sylva ve Alanzinho topun ağzında. Alanzinho'nun diğer isimlere göre takımda kalma şansı yüksek. Yattara ve Tjikuzu müşteri bulunursa satılacak. Devre arasında Fatih Tekke'yi almayı planlayan yönetim, Gökhan Ünal'ı da uyaracak.

YÖNETİM "DEVAM" DEDİ
Öte yandan Trabzonspor Genel Sekreteri Hasan Yener, yönetim kurulu olarak yollarına devam ettiklerini açıkladı ve "Taraftar haklı olarak takımın galip gelmesini istiyor. Takım yenildiği zaman da üzülüyor.. Ama bu takımı toparlayacak olan bizleriz. Duygusal davranma lüksümüz yok. Yetersiz bir kadromuz yok. Başarılı olmak için uğraş veriyoruz" diye konuştu.