Limit gökyüzü

UEFA'nın internet sitesine konuşan Kazım, Avrupa'da yenemeyecekleri takım olmadığını belirterek "Avrupa Ligi'nde çıkabileceğimiz en üst noktaya kadar gitmek istiyoruz" dedi

Salı 10.11.2009
Son Güncelleme: Salı 10.11.2009
ABONE OL
Fenerbahçe'de formsuz Güiza ve sakat Semih'in eksikliğinde forvette şans bulan ve geldiğin günden bu yana en faydalı dönemini yaşayan Kazım, UEFA'nın internet sitesine açıklamalarda bulundu. Sitede "Kazım Kazım için limit gökyüzü" başlığıyla verilen haberde Fenerbahçe'nin Avrupa Ligi'nde son 3 maçını kazanarak gruptan lider olarak çıkma şansını artırdığına değinildi. Bu başarıya rağmen, Fenerbahçe forveti Kazım'ın daha yukarılar için iddialı olduğu belirtilirken, genç futbolcunun şu sözlerine yer veriliyor: "Grupta iddialı durumdayız. Ancak bu kulvarda ilerlemek için çok daha güçlü rekabetlere girmemiz gerekiyor. Çok iyi bir takımımız var. Konsantre olup iyi hazırlandığımız takdirde herkesi yenebiliriz. Bu potansiyelin bilincindeyiz ve UEFA Avrupa Ligi'nde gidebildiğimiz yere kadar gitmek istiyoruz..."

DAUM AÇIK KONUŞUYOR
Kazım, UEFA'ya verdiği röportajda Daum'a da övgüler yağdırdı: "Avrupa'daki dört maç sonunda yakaladığımız başarı Christoph Daum için de iyi oldu. Onun gelmesiyle, iki değişken sezonun sonunda düzenli olarak forma şansı yakaladım. Teknik direktörüm her zaman oynamamı istiyor. Ben de düzenli takıma girmeye başladığımdan beri iyi oynuyorum. Elbette ki, bu sezon kendimi daha rahat hissediyorum. Hem ligde hem de Avrupa'daki grubumuzda lider durumdayız. Daum'la sürekli konuşuyorum. Benden ne istediğini çok iyi biliyorum. Çünkü onun gizli bir ajandası yok. Eğer iyi oynamadıysam bana 'İyi oynamadın' diyor, iyi oynarsam da 'İyi oynadın'... Benim için hocayla bire bir görüşmek daha iyi oluyor. Bu nedenle şu anda çok mutluyum."

SARI-LACİVERTLİLERDE İZİN BUGÜN BİTİYOR
Fenerbahçe'de UEFA Avrupa Ligi'ndeki Steaua Bükreş karşılaşmasının ardından teknik direktör Christoph Daum tarafından verilen izin bugün sona eriyor. Sarı-lacivertliler 21 Kasım'da oynanacak Beşiktaş derbisinin hazırlıklarına bu akşam saat 18:00'de yapacağı idmanla başlayacak.