Milat derbi

Zorlu Trabzon deplasmanında alınan üç puana sevinen Beşiktaş Başkanı, gözünü derbiye dikti. Demirören "Fenerbahçe'yi yenersek, her şey yoluna girer" mesajını iletti

Salı 10.11.2009
Son Güncelleme: Salı 10.11.2009
ABONE OL
Beşiktaş'ın, Trabzonspor maçını kazanmasıyla başkan Yıldırım Demirören ve kurmayları, rahat bir nefes aldı. Zorlu deplasman öncesi teknik direktör Mustafa Denizli'ye "Hem saha içi hem de saha dışında sıkıntılı bir süreç yaşıyoruz. Bu yüzden puan kaybına tahammülümüz yok" mesajını gönderen Beşiktaş Başkanı, 2-0'lık galibiyet sonrası keyiflendi. İstanbul dönüşü takım ile de özel olarak görüşen Demirören, Denizli ve futbolculardan derbi galibiyeti için söz aldı. Siyah-beyazlı başkanın, "Lige verilen arayı iyi değerlendirelim. Önümüzde çok önemli bir maç var. Fenerbahçe derbisini de kazanırsak, sıkıntıları atarız. Derbiden iyi sonuç çıkartırsak, her şey yoluna girer" dediği öğrenildi.

DENİZLİ'DEN BAŞKANA SÖZ
Trabzon'a birçok eksikle gitmelerine rağmen ihtiyaçları olan üç puanı aldıklarını belirten Denizli'nin de Demirören'e garanti verdiği ve "Trabzonspor karşısındaki defansif futbol, sizi yanıltmasın. Önemli olan kazanmaktı. Fenerbahçe önünde daha iyi futbol oynayarak güleceğiz. Bundan şüpheniz olmasın" ifadesini kullandığı kaydedildi.