Seyrantepe Projesi'ne büyük ilgi

Salı 10.11.2009 00:00
Son Güncelleme: Salı 10.11.2009 15:13
ABONE OL
Yapımına yeniden başlayan Türk Telekom Arena'nın inşaatını canlı izlemek isteyen Galatasaraylı taraftarlar büyük ilgi gösterince, bu amaçla kurulan internet sitesini kilitledi.

İnşaatı yüklenen VARYAP-Uzunlar ortaklığından yapılan açıklamada, Seyrantepe Spor Kompleksi inşaatında yer alan kameraların görüntülerinin yayınlandığı, ''www.seyrantepesporkompleksi.com'' sitesinin yoğun ilgi nedeniyle tam kapasiteyle hizmet veremediği bildirildi. Bu adrese girerek, devam eden inşaat çalışmalarını izlemek isteyenlerin büyük bir bölümünün, site yönündeki beklenmedik yoğun bağlantı talebi nedeniyle görüntülere ve siteye ulaşamama sorunları yaşadığı vurgulanan açıklamada şöyle denildi:

''Tüm kullanıcıların sorunsuz bir şekilde hizmet almaları ve görüntüleri kesintisiz bir şekilde izlemelerini sağlamak üzere, teknik ekiplerimiz sunucu üzerindeki çalışmalarını hızla sürdürmektedirler. Bu süre zarfında siteye inşaatın güncel fotoğrafları konulacaktır. Gösterilen yoğun ilgi nedeniyle teşekkürlerimizi sunar, en kısa sürede son sürat devam eden Seyrantepe Spor Kompleksi inşaat çalışmalarının izlenebilir hale geleceğini bildirmekten memnuniyet duyarız.''