Servet'e servet lazım

Galatasaray'ın sezon başında Marsilya'ya satmadığı Servet'e ancak Avrupa'nın dev ekiplerinin teklif getirebileceğini ifade eden menajer Mithat Halis, Arsenal ve Liverpool'un talipli olduklarını belirtti

Çarşamba 11.11.2009
Son Güncelleme: Çarşamba 11.11.2009
ABONE OL
Devre arası transfer sezonuna 1,5 ay kala Servet'in taliplileri artıyor. G.Saray'ın başarılı stoperi için menajeri Mithat Halis henüz resmi bir teklifin kendisine ulaşmadığını ifade etmesine rağmen, İngiliz kulüplerinin Servet ile ilgilendiklerinin de altını çizdi. ''Servet gibi güçlü, 1.92 metre boyunda ve hava hakimiyeti olan savunmacı sayısı çok az. Servet'in Galatasaray gibi ciddi ve büyük bir camiada oynaması da önemli. Dünya Kupası'na gidemememiz handikap oldu. Ama buna rağmen Servet savunma oyuncuları arasında ilk 10'da yer alıyor'' diye konuşan Halis, Servet'in bonservisini ancak Avrupa'nın dev kulüplerinin ödeyebileceğini ifade etti.

HALİL ALTINTOP İÇİN İYİ HABER

Servet'i Marsilya'ya satmaktan son anda vazgeçen G.Saray yönetimi ise Halil Altıntop'u devre arasında kadrosuna katmak için elini kuvvetlendirdi. Milli oyuncunun takımı Schalke 04'ün borçları nedeniyle birçok oyuncusunu elden çıkartmak zorunda olduğu Alman medyasında yer alırken, adı sezon sonunda kesin gönderilecekler listesinde yer alan Halil Altıntop'un Ocak ayında G.Saray'a imza atacağı öne sürüldü.