UEFA'dan Dereli ve Çakır'a görev

Çarşamba 11.11.2009 00:00
Son Güncelleme: Çarşamba 11.11.2009 14:32
ABONE OL
FIFA kokartlı hakemlerimiz Selçuk Dereli ve Cüneyt Çakır, UEFA tarafından 17 Aralık 2009 tarihinde oynanacak iki önemli UEFA Avrupa Ligi karşılaşmasında görevlendirildi.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, Selçuk Dereli, İngiliz ekibi Everton'un Belarus temsilcisi BATE Borisov'a karşı oynayacağı maçta düdük çalacak. Dereli'nin yardımcı hakemliklerini Erdinç Sezertam ve M.Emre Eyisoy, ilave yardımcı hakemliklerini ise Fırat Aydınus ve Bülent Yıldırım yapacak. Müsabakanın dördüncü hakemlik görevini Özgüç Türkalp üstlenecek.

Cüneyt Çakır ise Hollanda temsilcisi AFC Ajax ile Belçika temsilcisi RSC Anderlecht takımları arasında oynanacak karşılaşmayı yönetecek. Çakır'ın yardımcı hakemliklerini Bahattin Duran ve Alpaslan Dedeş, ilave yardımcı hakemliklerini ise Hüseyin Göçek ile Halis Özkahya yapacak. Karşılaşmanın dördüncü hakemi ise Süleyman Abay olacak.'' denildi.

Bu karşılaşmaları yönetecek hakemler Dereli ile Çakır, bu sezon UEFA Avrupa Ligi grup aşamasında 3. kez görev alıyorlar.