Diyarbakırspor eksik çalıştı

Turkcell Süper Lig'in 13. haftasında deplasmanda Kayserispor ile karşılaşacak olan Diyarbakırspor, hazırlıklarını eksik bir kadro ile sürdürüyor.

Cuma 13.11.2009 00:00
ABONE OL
Diyarbakırspor'da gelecek hafta deplasmanda oynanacak olan Kayserispor maçının hazırlıkları eksik kadro ile yapılıyor. Yeşil-kırmızılı takım, teknik direktör Ziya Doğan nezaretindeki idmanlarına koşu ve kültür fizik hareketleriyle başladılar. Yeşil-kırmızılı futbolcular topla dar alanda paslaşmalar yaparken, kaleciler ayrı çalıştılar. İki saat süren antrenmana izinli olan Tazemeta, Desire Jop, Mendoza izinli; Bessam Abbas ile Diallo milli takımlarında oldukları için katılmadılar.

Raporlu olan Fevzi Tuncay, sakatlıkları devam eden İbrahim Ege ile Mustafa Özkan da çalışmada yer almadılar. Cezaları biten Barış Ataş ile Ayman ise idmana katıldı.

Diyarbakırspor Sportif Direktörü Mehmet Budakın, izinli ve milli takımlarında olan futbolcularının bir kaç gün içinde Diyarbakır'a gelip takımla birlikte idmanlara başlayacaklarını ifade ederek, "Lige verilen ara işimize yaradı. Futbolcularımız hem dinlendi hem de çalışıyorlar. Sabahları kondisyon ağırlıklı öğleden sonraları ise teknik ve taktik ağırlıklı idmanlarımızı hafta başına kadar sürdürüp. Sonra normal antrenmanlarımıza başlayacağız" dedi.